Dom z budynkami gospodarczymi, stodoła, budynek gospodarczy, na działce inwestycyjnej o powierzchni 5300 mkw, przy Trasie Katowickiej S8, gmina Żabia Wola. Zjazd na teren z drogi serwisowej trasy S8 i dalej z drogi gminnej asfaltowej.
Działka od strony trasy w drugiej linii zabudowy, Od strony drogi gminnej w pierwszej linii zabudowy. Działka ma kształt prostokąta o szerokości frontu 50 mb i długości 100 mb. Działka znajduje się w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego w ramach którego można realizować, m.in składy, produkcję nie uciążliwą, budynki biurowe, handel, sklepy, istnieje też możliwość wybudowania budynku mieszkalnego, wszystko do 15 metrów wysokości i intensywności 0,6 (symbol w planie UP) z zachowaniem 20 % powierzchni biologicznie czynnej plus ok. 150 mkw działki strefy ekologicznej. Teren bardzo dobrze skomunikowany, idealny do prowadzenia działalności, brak ograniczeń w ruchu kołowym. Na działce zabudowania, tj. dom jednorodzinny wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni użytkowej ok.140 mkw plus piwnica ok. 62 mkw, kryty blachą, podłączony do gazociągu, wodociągu i szamba. Budynek gospodarczy z kanałem samochodowym, nie ogrzewany, podłączony do prądu, murowany kryty papą. Stodoła murowana kryta eternitem. Działka z lekkim spadkiem w kierunku rzeki, częściowo ogrodzona. Na działce dodatkowo studnia i światłowód. Budynek mieszkalny może być wykorzystany na hotel robotniczy lub kwatery pracownicze po lekkim remoncie.
Odległości: Węzeł Nowa Bukówka - 2,5 km, Węzeł Radziejowice - 6 km, Warszawa - 38 km. Zapraszam, ciekawa oferta z dużymi możliwościami prowadzenia działalności.