Sprzedaż inwestycji deweloperskich

Biuro nieruchomości DOBRY POŚREDNIK z Żabiej Woli ? sprzedaż inwestycji deweloperskich

Nasze biuro nieruchomości oferuje nie tylko działki budowlane. W ramach współpracy z inwestorami specjalizujemy się także w prowadzeniu biur sprzedaży dla deweloperów. Usługa oferowana przez nas może być kompleksowa od momentu zakupu gruntu przez dewelopera do oddania lokali lub domów do użytkowania, jak też może obejmować wybrane etapy. Inwestorom oferujemy kompleksowy zakres usług w dziedzinie inwestycji mieszkaniowych i domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz wolnostojącej. Nasza znajomość lokalnego rynku nieruchomości na terenie m.in. Żabiej Woli, Radziejowic, Warszawy i okolic daje możliwość rozpoczęcia działalności doradczej na każdym etapie projektu. Od wyszukania i pozyskania atrakcyjnego gruntu budowlanego na sprzedaż, poprzez pozyskanie finansowania, zaplanowanie i przygotowanie inwestycji wraz z opinią o projekcie, strukturze mieszkań lub domów oraz dekompozycji cen czy opracowania strategii marketingowej inwestycji, po zorganizowanie i przeprowadzenie procesu sprzedaży. Nasza oferta obejmuje ziemie na sprzedaż na terenie woj. mazowieckiego, a co za tym idzie, takie miejscowości jak Radziejowice, Żabia Wola, Mszczonów, Jaktorów oraz Warszawa Młociny.

Obsługa sprzedaży projektu deweloperskiego

Dystrybucja ? outsourcing biura sprzedaży dewelopera

Prowadzimy sprzedaż projektu deweloperskiego w zorganizowanym biurze sprzedaży na terenie inwestycji deweloperskiej lub w biurze agencji.

Zespół sprzedażowy

Jako profesjonalne biuro nieruchomości z Żabiej Woli jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie odpowiedniego zespołu sprzedażowego. Powołany zespół ds. projektu w początkowej fazie składa się z określonej liczby pracowników zarówno w zależności od wielkości projektu, jak i zapotrzebowania inwestora. W jego skład wchodzą osoby wykształcone w zakresie rynku nieruchomości, z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży domów, mieszkań i lokali oraz te, które przejdą szkolenie z zakresu:

 • projektu (własność gruntu, etap realizacji, rozwiązania techniczne),
 • produktu (umiejętność czytania planów architektonicznych oraz instalacyjnych),
 • sposobu finansowania inwestycji,
 • lokalizacji (środki komunikacji, odległości od ważnych punktów infrastrukturalnych),
 • znajomości umowy przedwstępnej i jej załączników.

Po realizacji fazy przygotowania projektu osoby te tworzą zespół sprzedaży. Prace zespołu nadzoruje i kontroluje właściciel.

Umowy

Wspólnie z działem prawnym inwestora analizujemy umowy przedwstępne i rezerwacyjne na poszczególne produkty (domy, udziały w gruntach, udziały w drogach dojazdowych, mieszkania, lokale użytkowe, miejsca postojowe), które będą sprawdzane pod kątem zgodności z wytycznymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Rzecznika Praw Konsumenta oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także pod kątem zabezpieczenia interesów Inwestora.

Nawiązujemy współpracę z kancelarią notarialną w zakresie podpisywania umów deweloperskich wraz ze wpisami roszczeń oraz w zakresie umów ostatecznych. Ponadto, negocjujemy najkorzystniejsze warunki finansowe oraz elastyczność w zakresie miejsca i czasu podpisywanych umów.

Proces sprzedaży

Do zakresu obowiązków Zespołu Sprzedażowego należą w szczególności:

 • udzielanie informacji potencjalnym kupującym w kontaktach bezpośrednich, telefonicznych, mailowych i innych,
 • organizacja indywidualnych spotkań z Klientami na terenie inwestycji oraz poza nią w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu,
 • uczestnictwo w targach, dniach otwartych, konferencjach,
 • przygotowanie i aktualizacja wszystkich dokumentów formalno-prawnych, niezbędnych do zapewnienia finansowania zakupu przez banki, takich jak odpisy z ksiąg wieczystych, wypisy z rejestru gruntów, wypisy z aktualnych miejscowych planów zagospodarowania, itp.
 • obsługa posprzedażowa.

Oferta kredytowa

Podpisanie umów z kilkoma bankami, pośrednikami, którzy zaproponują najlepsze warunki kredytowe dla Klientów pod względem:

 • oprocentowania,
 • opłat przy podpisaniu umowy kredytowej,
 • czasu spłaty zobowiązania, elastyczności w dostępie do walut i zmian warunków w trakcie spłaty,
 • minimalizacji formalności.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszego biura nieruchomości z Żabiej Woli, zachęcamy do kontaktu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter