Nadarzyn, Rozalin

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1133
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Nadarzyn, Rozalin
Cena 241 000 zł
Powierzchnia 1929 m2
Cena za mkw 124.94 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Piękna polana w otulinie Młochowskiego Lasu, na której w ramach aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego powstło kilka działek budowlanych. Działka opisywana ma powierzchnię 1929 mkw, i ma kształt nie regularny, zbliżony do trapezu. Ma możlwość zorganizowania wjazdu na działkę z dwóch stron do wyboru, od strony pólnocno-zachodniej lub południowo-zachodniej. Jest to działka narożna, przylega z dwóch stron do dróg wewnętrznych, wydzielonych na potrzeby obsługi nowopowstałych działek.
Teren otoczony lasem, cicho,spokojnie.W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Sama działka nie jest zalesiona.Dojazd od ulicy Młochowskiej drogą utwardzoną, polną.
Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, znajduje sie w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o symbolu M, który dopuszcza realizację budynków do 2,5 kondygnacji z zachowaniem 70% powierzchnia biologicznie czynną, co daje możliwośc zabudowy 30% działki tj 578 mkw.
Wymiary działki 54x57x64x16.
Odległości: zjazd Trasa Katowicka - 1,8 km
                 Warszawa Okęcie - 28 km
                 Grodzisk Mazowiecki - 10 km
Obok do zaoferowania, wydzielone już geodezyjnie działki o większej powierzchni ok. 2500 i 3000 mkw do zabudowy rezydencjonalnej z możliwością łączenia w zabudowę bliźniaczą.

Zapraszam do obejrzenia.

 

Udogodnienia

las

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter