Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice, Sosnowa

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1111
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice, Sosnowa
Cena 250 000 zł
Powierzchnia 1500 m2
Cena za mkw 166.67 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1500 m2 w Książenicach gm. Grodzisk Maz. Kształt trapezowy, zbliżony do prostokąta o śr. wymiarach 29x52 m, dłuższym bokiem do asfaltowej, oświetlonej drogi gminnej. Na działce skrzynka elektryczna, a w drodze przy działce wodociąg i gaz. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza wraz zabudową usługową lub handlową do 500 m2 pow. sprzedaży. Maks. wys. domów mieszkalnych 10 m, a usług i handlu –  6m.  Min. powierzchnia biologicznie czynna – 70%.
Działka równa, sucha, pusta, choć otoczona zielenią. Dla działki wydane zezwolenie budowlane na dom o pow. 130 m2. Działka położona 400 m od ul. Mazowieckiej i przystanku autobusu miejskiego oraz blisko od przedszkoli, szkół, sklepów, hali sportowej i kortów na nowym osiedlu Książenice.
Dobry dojazd do Grodziska Maz. zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W Grodzisku wszystkie wygody, handel oraz stacje WKD i Kolei Mazowieckich. Równe szybki dojazd do trasy katowickiej S8 i dalej do Warszawy.    
Odległości:
Osiedle Książenice, szkoła, przedszkole – 2 km,
Grodzisk Maz. – 5 km,
Trasa katowicka – 5 km,
Autostrada A2 – 10 km,
Warszawa – 32 km.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter