Żabia Wola, Ojrzanów, Fiołkowa

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1110
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Żabia Wola, Ojrzanów, Fiołkowa
Cena 650 000 zł
Powierzchnia 28400 m2
Cena za mkw 22.89 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka rolna na sprzedaż, złożona z kilku działek ewidencyjnych ( 157/1,159,172/1 i 173) o łacznej powierzchni 2,84 h w miejscowości Pieńki Zarebskie gm.Żabia Wola,powiat Grodzisk Mazowiecki. Działka ma kształt prostokąta   krótszym bokiem przylegająca do  drogi gminnej asfaltowej, w której jest prąd i wodociąg.  Działka  jest objeta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego i stanowi rolę, teren o symbolu R1, i zgodnie z zapisami w miejscowym planie zagospodarowania rpzestrzennego przeznaczona pod uprawy rolne i zabudowę tylko związaną z rolnictwem. Teren malowniczy, sielski położony na obrzeżach Lasu Skulskiego. Teren idealny dla prowadzenia stadniny, lub upraw mało wymagających roslin. Niska bonitacja gleby, klasa V, VI, łaki i pastwiska, częściowo teren podmokły, wymaga wykonania rowu melioracyjnego. Działka porośnięta samosiejkami, nie utrzymana w odpowiedniej kulturze rolnej.Wymiary  64x443 mb.Odległości: Żabia Wola - 5 km, Grodzisk Mazowiecki -20 km, Warszawa - 45 km.
Ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w art.2 a ust.1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 roku o kształtowaniu ustroju rolnego.


Klimatyczna,zalesiona i zabudowana małym domem wolnostojacym działka o powierzchni 1,7 h.
Położona w Ojrzanowie gm.Zabia Wola ok. 30 km od Warszawy. Wjazd na teren działki bezpośrednio z asfaltowej drogi,ul.Tarczyńskiej, od strony północnej. Działka ma kształt regularnego prostokąta o froncie 97 mb i długości 175 mb.Działka uzbrojona w prąd i wodę (wodociąg gminny).Na terenie działki znajduje się nie duży dom całoroczny, jednorodzinny, wybudowany w latach 70 tych. Dom został odnowiony,zrobiono w nim wszystkie instalacje,kotłownię,odmalowano. Dom w tej chwili jest zamieszkały. Teren jest nie ogrodzony. Działka jest porośnięta przede wszystkim dużymi sosnami.W ramach aktualnego planu zagosodarowania przestrzennego stanowi teren leśny i mieszkaniowy. Sosny, mały domek który daje możliwośc zamieszkania na stałe lub tymczasowo, łatwy i szybki dojazd do Warszawy  najbliższy węzeł na trasie katowickiej to Siestrzeń), ograniczone sąsiedztwo daje możlwiość stworzenia miejsca do wypoczynku lub zamieszkania na stałe wśród szumiących drzew o każdej porze roku. Zapraszam.

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter