Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice, Na Skraju

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1109
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice, Na Skraju
Cena 275 000 zł
Powierzchnia 1500 m2
Cena za mkw 183.33 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1500 m2 w Książenicach gm. Grodzisk Maz. Prostokąt 27x56 m, krótszym, wschodnim  bokiem do utwardzonej drogi gminnej. Działka ogrodzona nową siatką na podmurówce, a na działce skrzynka elektryczna. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna  wolnostojąca lub bliźniacza wraz zabudową usługową lub handlową do 500 m2 pow. sprzedaży. Maks wys. domów mieszkalnych 10 m, a usług i handlu –  6m.  Min. powierzchnia biologicznie czynna – 70%.
Działka sucha, wysoka, otoczona sosnowym lasem, który wchodzi na działkę wąskim pasem wzdłuż jednego z boków. Wokół nowa zabudowa rezydencjonalna, na zielonych, leśnych działkach. Dla działki wystawiono prawomocne zezwolenie na budowę domu wolnostojącego o pow. 240 m2 z dwustanowiskowym garażem.
Działka położona ok. 1 km o ruchliwej ulicy Mazowieckiej, która łączy trasę katowicką S8 z autostradą A2 i 2 km do osiedla Książenice, szkoły, przedszkola, sklepów i banku. Dobry dojazd do Grodziska Maz., zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W Grodzisku wszystkie wygody, duży handel oraz stacje WKD i Kolei Mazowieckich. Równe szybki dojazd do trasy katowickiej S8 i dalej do Warszawy.    
Odległości:
Osiedle Książenice, szkoła, przedszkole – 2 km,
Grodzisk Maz., WKD, PKP – 5 km,
Milanówek, WKD, PKP – 5 km,
Trasa katowicka – 5 km,
Autostrada A2 – 10 km,
Warszawa – 32 km

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter