Żabia Wola, Ojrzanów, Tarczyńska

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1081
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Żabia Wola, Ojrzanów, Tarczyńska
Cena 220 000 zł
Powierzchnia 1850 m2
Cena za mkw 118.92 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1850 m2 w zielonej miejscowości Ojrzanów, w gm. Żabia Wola. Prostokąt 48x38 m, dłuższym, wschodnim bokiem do utwardzonej drogi. Na działce skrzynka elektryczna i wodociąg.  Plan zagospodarowania przestrzennego zezwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną  wolno stojącą do 3 kondygnacji wysokości plus podpiwniczenie oraz dodatkowo na budynki gospodarcze i garażowe, z zachowaniem min. 60% pow. biologicznie czynnej.
Działka ogrodzona z trzech stron, od sąsiadów. Równa, bardzo sucha i niestety mocno zarośnięta, głównie krzakami i młodymi samosiejkami sosny, brzozy i dębu.  Starsze drzewa rosną głównie wzdłuż boków, można więc ciekawie ukształtować przestrzeń działki bez zezwoleń i ustawowych ograniczeń.  Działka położona na zamykanym osiedlu podobnych zielonych działek, częściowo już zabudowanych, w drugiej linii od asfaltowej, oświetlonej ulicy. Po sąsiedzku duży, państwowy Las Młochowski i miejsce do spacerów i grzybobrania. Dobre jest również położenie komunikacyjne działki. Blisko do szkoły w Ojrzanowie, a także do Tarczyna i trasy krakowskiej oraz do Żelechowa i trasy katowickiej. 
Szybkie połączenie z Warszawą zarówno samochodem, jak i busem lub kolejką podmiejską KM albo WKD z Grodziska Maz. i z Milanówka.  
Szkoła – 2 km,
Trasa katowicka 7 km,
Tarczyn, trasa krakowska, szkoły, sklepy – 6 km,
Grodzisk Maz. – 16 km,
Milanówek – 17 km,
Warszawa – 34 km.

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter