żabia wola, Słubica-Wieś, Słoneczna

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-1014
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja żabia wola, Słubica-Wieś, Słoneczna
Cena 2 164 500 zł
Powierzchnia 48100 m2
Cena za mkw 45 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka komercyjna i rolna przeznaczona pod zabudowę usługowo-przemysłową i zabudowę siedliskową, w gminie Żabia Wola, miejscowości Słubica Wieś.Cała działka to powierzchnia 48100 mkw, w tym ok. 28 000 mkw znajduje się w ramach aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego w strefie UP. Na działce jest możliwość zabudowy budynkami usługowo-produkcyjnymi,składami lub halami oraz działalnością uzupełniającą tj.sklepy,hurtownie, budynki biurowe. W ramach tych zapisów na działce mżna budować budynki do 15 metrów wysokości o intensywności 0,6. Pozostała część działki znajduje się w strefie rolnej R2, na której możemy wybudować siedlisko,czyli budynki przeznaczone do prowadzenia gospodarstwa rolnego ,takie jak budynki mieszkalne,gospodarcze,magazyny,składy,stodoły,obory,budynki do przechowywania maszyn.
Teren znajduje się ok. 200 mb od drogi asfaltowej,ulicy Słonecznej, dojazd drogą polną utwardzoną.
Media tj.woda,gaz,telekomunikacja w ul.Słonecznej ( 200 mb od granicy działki).
Teren malowniczy,cichy,spokojny, idealny do prowadzenia działalności, która nie wymaga ekspozycji przy trasie katowickiej.Bardzo dobrze skomunikowany z trasa S8, do węzła Bukówka- 3 km. do pierwszego wjazdu do serwisówki 1,5 km.Istnieje możliwość zakupu terenów odzielnie w zależności od przeznaczenia w MPZP.
Ogłoszenie dotyczące części rolnej jest kierowane do podmiotów wymienionych w art.2 a ust.1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 roku o kształtowaniu ustroju rolnego ( Dz.U. z 2017 r. poz.2196 j.t.) Zapraszam do współpracy.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter