Radziejowice, Słabomierz

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-985
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Radziejowice, Słabomierz
Cena 340 000 zł
Powierzchnia 4850 m2
Cena za mkw 70.10 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna 4850 m2 bezpośrednio przy trasie DK50 w Słabomierzu k. Mszczonowa. Położona obok nowego toru samochodowego Akademii Bezpiecznej Jazdy oraz 3 km w linii prostej od budowanego Park rozrywki Suntago Wodny Świat. Kształtem zbliżona do kwadratu o boku ok. 70 m i z wjazdem z trasy w jednym z narożników. Przy działce prąd i gaz. Działka pusta, nie zadrzewiona, sucha, równa. 
Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę mieszkaniową z możliwością lokalizacji usług zarówno wbudowanych w obiekty mieszkaniowe jak i wolnostojących. Min. pow. biologicznie czynna 40%. Wysokość zabudowy do 3 kondygnacji.
Nowe studium rozwoju przestrzennego przewiduje rozwój m.in. usług nieuciążliwych oraz drobnej wytwórczości, szczególnie handlu, gastronomii, turystyki, hoteli i placówek opiekuńczych przy maks. pow. zabudowy 40% i wys. zabudowy 12 m i 2 kondygnacje.
Działka położona w bardzo dobrym punkcie handlowym i logistycznym, w pobliżu najważniejszych tras międzynarodowych w kraju, obok toru DriveLand, blisko parku rozrywki Park of Poland i w pobliżu centrum logistycznego w Mszczonowie. Dobre połączenie drogowe z Warszawą trasą katowicką lub autostradą A2. Bardzo dobre miejsce na obiekt handlowy, usługowy lub logistyczny, obsługę komunikacji, ruchu turystycznego i wszelką działalność wymagającą sąsiedztwa trasy szybkiego ruchu.
Odległości:
trasa katowicka – 2 km,
Żyrardów – 8 km,
Węzeł A2 – 15 km,
CPK Baranów – 18 km,
Warszawa – 45 km.

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter