Brzeziny

Przegląd

Nr oferty DPO-DS-826
Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Brzeziny
Cena 2 100 000 zł
Powierzchnia 282 m2
Cena za mkw 7446.81 zł
Liczba pokoi 6
Umowa sprzedaż
Liczba pięter 1

Opis nieruchomości

Dom o ciekawej i niepowtarzalnej architekturze całkowicie odnowiony, w otoczeniu ponad stuletniego parku w gm.Brzeziny koło Łodzi na sprzedaż.
Dom nowy, drewniany został wybudowany według oryginalnego projektu z 1880 roku. Obecny właściciel mając na uwadze niepowtarzalną drewnianą architekturę XIX wieku, w trakcie kompleksowych prac budowlanych, zwrócił szczególną uwagę na detale, które przywróciły szlachetność i niepowtarzalny klimat 
W trakcie wszystkich prac nad szczegółami i poprawnością wszystkich prac czuwał inżynier z uprawnieniami konserwatorskimi. Cały dom jest otoczony przepięknym ponad stuletnim parkiem, gdzie możemy znaleźć drzewa liściaste i iglaste. Dom i park to urokliwe, ciche i unikalne miejsce do zamieszkania.
Cała posiadłość  o powierzchni 2,26 hektara nie jest pod opieką konserwatora.
Powierzchnia użytkowa domu - 282 mkw. i wolnostojący budynek garażowy na 4 samochody  o powierzchni 96 mkw.
W skład domu wchodzą: 4 sypialnie,gabinet,salon,kuchnia,jadalnia,2 łazienki, dwa pomieszczenia gospodarcze, piwnica na wina.Całość wykonana z najlepszych materiałów. Oba budynki pokryte blachą miedzianą. Okna i drzwi drewniane.Nowoczesna instalacja grzewcza gazowa (solary,instalacja pogodowa).Grzejniki żeliwne wykonane na wzór XIX wiecznych. Podłogi drewniane dębowe. Instalacja TV,instalacja alarmowa i przeciw pożarowa. W łazienkach kamień, glazura i terakota.Cała kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wysokiej jakości, meble drewniane angielskie.Na zewnątrz cała posesja ogrodzona (cegła i sztachety). Podjazdy wykonane z kostki granitowej, w ogrodzie wykonana instalacja nawadniająca.Własna studnia głębinowa.
Całość wykonana w bardzo wysokim standardzie z zachowaniem stylu i ducha tego miejsca.
Odległości - Brzeziny 10 km.
Łódź - 50 km.
Warszawa - 160 km.
Zapraszam serdecznie do obejrzenia i współpracy.


 

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter