Radziejowice, Krze Duże, Krze Małe, Osiedlowa

Przegląd

Nr oferty DPO-GS-823
Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Radziejowice, Krze Duże, Krze Małe, Osiedlowa
Cena 125 000 zł
Powierzchnia 1035 m2
Cena za mkw 120.77 zł
Umowa sprzedaż

Opis nieruchomości

Działka budowlana uzbrojona, z pozwoleniem na budowę i projektem domu jednorodzinnego, na nowym zorganizowanym osiedlu domów jednorodzinnych  w trakcie realizacji, w gminie Radziejowice.
Wybrana działka ma kształt prostokąta,przylega z dwóch stron do dróg wewnętrznych osiedlowych.
Powierzchnia działki to 1012 mkw., front ok. 30 mb., wjazd od strony północnej lub wschodniej.
Działka podłączona jest do wodociągu gminnego, prądu (przy działce jest skrzynka) przylega do drogi urządzonej (kostka).Teren, płaski nie zadrzewiony.
Istnieje możliwość wybrania innej działki z tzw. I etapu budowy osiedla, które przewiduje 32 domy.
Wszystkie działki są o powierzchni ok. 1000 mkw. i wszystkie są uzbrojone.Całe osiedle położone jest w bliskiej odległości od malowniczych Radziejowic, w bliskim sąsiedztwie drogi S8 (Trasa Katowicka), dzięki której możliwe jest szybkie dotarcie zarówno do Warszawy oddalonej od inwestycji o około 40 km, jak i do mniejszych miejscowości położonych bliżej, takich jak Mszczonów, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola, Nadarzyn. Niezbędne zaplecze znajduje się w pobliskich Radziejowicach, w których funkcjonują przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia lekarska, straż pożarna, poczta i inne punkty usługowo-handlowe. Atutem okolicy jest zróżnicowana rzeźba terenu obfita w malownicze doliny rzeczek, bogata roślinność i duże kompleksy leśne jak rezerwat Skulski które zachęcają do spacerów, grzybobrania, wycieczek rowerowych a na co dzień zapewniają zdrowy mikroklimat.

 

 

 

  

Mapa

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter